Fitness víkendy

Chcete si vyrazit někam na víkend, ale nemáte s kým? Přidejte se k nám! 
Každé roční období pořádám welness fitness víkend, které jsou nabité bohatým a odpočinkovým programem. Jezdíme ve skupince 15 holek a rádi vás vezmeme mezi nás! Jezdí i holky, které nemají žádnou parťačku. 

Jak probíhá tento welness fitness víkend?

Snažím se tvořit program, který bude maximálně využitý. Fitness víkend začíná většinou pátečním odpolednem a končí nedělním ránem. Tyto dva dny si společně 4krát zacvičíme a užijeme spousta odpočinku v podobě welnessu. Ubytování zajišťuji v předem domluveném hotelu v srdci Jeseníku nebo Beskyd. V rámci fitness víkendu je také workshop, kde se dozvíte různé informace z oblasti zdravého životního stylu a můžete ochutnat různé výživové doplňky stravy. 

Více informaci bude vždy k aktuálnímu fitness víkendu. V případě, že máte předběžný zájem, tak můžete zanechat e-mail a já vás budu o fitness víkendu kontaktovat. 

Nejbližší termín pro fitness víkend je v na jaře 2024 -předběžný termín je zatím 3.-5.května 2024.


Probíhá přihlašení
Probíhá přihlašení

Předběžný termín jsem stanovila na první květnový víkend. Fitness víkend bude probíhat v hotelu Kamzík, kde jsem již byla na podzim. Z důvodu, že není moc takových hotelových komplexu, které mají v nabídce tělocvičnu, tak jsem zvolila znovu tento hotel. Věřím, že si ho v jarním období ještě více užijeme , než na podzim.

MOMENTÁLNĚ PROBÍHÁ PLNĚNÍ KAPACITY, V PŘÍPADĚ, ŽE SE NAPLNÍ, TAK SE BUDE TVOŘIT PROGRAM A DALŠÍ PODROBNOSTI. FITNESS VÍKEND BUDE USKUTEČNĚN PŘI MINIMÁLNÍM POČTŮ OSOB TJ. 20 LIDÍ.  

ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY VČETNĚ PLATBY ZÁLOH BUDE PROBÍHAT OD 3. DUBNA.  DO TÉ DOBY SI MŮŽETE ZAREZERVOVAT MÍSTO, JELIKOŽ SE POBYT RYCHLE PLNÍ. 

Již proběhlé fitness víkendy

Letní fitness víkend hotel Brans
Letní fitness víkend 2023
Podzimní fitness víkend 2023
Podzimní fitness víkend 2023

Máte zájem, NAPIŠ MI. 

Zanechte svou e-mailovou adresu a JÁ VÁS ZAŘADÍM DO NAŠEHO POBYTU.