Jídelníček na míru

s 4. týdenní online konzultaci a cvičebním plánem.

Jídelníček na míru včetně osobního koučinku.
Jídelníček na míru včetně osobního koučinku.

Vítám vás na cestě NOVÉHO JÁ!

Změňte svůj životní styl k lepšímu a zdravějšímu přístupu, který se stane součástí vašeho života. Zdravý životní styl se nedrží, ale ten se žije. Je součástí vás a celé vaši domácnosti. 
Vyzkoušejte si změnu s novým jídelníčkem, který přináší pravidelnost a pestrost. Než se do toho pustíme, tak si prosím přečtěte, zda jídelníček bude to pravé pro vás. 

Součástí jídelníčku obdržíte, také online konzultaci po dobu 4.týdnů, kterými vás budu provázet a budu pro vás motivaci a inspiraci. Jídelníček sestavuji na základě vašeho vyplněného dotazníků, který obdržíte formou PDF prostřednictvím e-mailové adresy. 

Jelikož zájem o jídelníček je vysoký, tak je omezená měsíční kapacita, tak abych se dokázala plně věnovat všem klientům individuálně. 


Co jídelníček obsahuje

 • Velmi bohaté informace, které jsou také zaměřené na základy zdravého stravování.
 • Jídelníček bude sestavený na 4.týdny, tak aby pokryl celou naší spolupráci a vy se naučíte lépe stravovat.
 • Společně se podíváme na váš dosavadní jídelníček a prozkoumáme potraviny, abychom našli nejlepší řešení, které vám bude vyhovovat.
 • Navrhnu vám individuální cvičební plán, který vám zlepší fyzickou kondici. 
 • Nepočítáme kalorie, nehladovíme a neomezujeme se. Jídla budou jednoduchá a ideální do krabiček, které si můžete vzít s sebou do práce nebo školy.
 • Během těchto 4 týdnů spolupráce vám budu poskytovat fitness koučink a sledovat vaše týdenní pokroky. 
 • Lze si vybrat různé programy: po porodu do formy, udržení váhy např. když jdete na nějakou operaci a nebudete moci sportovat atd. 

Benefity jídelníčku 

 • stravování probíhá formou pravidla 80/20 zcela bez omezování potravin. 
 • ukážu vám, jak vybírat ty správné potraviny a jak se orientovat v nutričních hodnotách.
 • naučíte se sestavovat jídelníček, který budete moci v budoucnu opakovaně využít. 
 • recepty v jídelníčku dokáže připravit také začátečník, který nemá s vařením zkušenosti. 
 • lze využít, také rozbor INBODY, který mi pošlete společně s vyplněným dotazníkem. 

CENA JE INDIVIDUÁLNÍ DLE VAŠEHO POŽADAVKU A POTŘEB. 

MŮŽEME NEJPRVE VAŠE MOŽNOSTI ZKONZULTOVAT.

Také nabízím osobní konzultace , kde s vámi mohu probrat vaše stravování ( bez zpracování jídelníčku ) . Cena za konzultaci se pohybuje okolo 1000,- až 1500,- Kč. ( dle rozsahu konzultace ) 

Cena za jídelníček je 3000,-Kč včetně 4 týdenního koučinku a cvičebního plánů. 

Otázky a odpovědi

1. Za jak dlouho jídelníček obdržím?

Jídelníček dostanete ve formě PDF, který obdržíte elektronicky na e-mailovou adresu do 5 pracovních dní od jeho zaplacení. 

2. Nepočítají se kalorie, jak tedy poznám kolik toho mám jíst?

Kalorie se nepočítají. Já vám vše přepočítám. :) dle vašeho denního kalorického příjmu.

V jídelníčku budete mít vypočítané své makroživiny a denní kalorický příjem. NEJEDNÁ SE O UNIVERZÁLNÍ JÍDELNÍČEK`!!! Stravování se určuje, podle porci, které budete mít pro orientaci v jídelníčku napsané. Dostanete tahák pro představu porcí. Platí pravidlo ani moc ani málo. 

3. Kolik jídel je tedy v jídelníčku? 

Na výběr budete mít zhruba 10 jídel z každého chodu. tzn. 10 jídel na snídani , 10 jídel na svačinu, oběd a večeři. Jídla se různě točí a jsou většinou na dva dny. Jídelníček pokryje celou část 4 týdnů. Do jídelníčku můžete začlenit i své zdravé jídlo. 

4. Jak probíhají reporty?

Budu vaše 4 týdenní kamarádka. Každý týden - i během týdne budeme spolu v kontaktu. Probere váš týdenní režim, jídlo, cvičení, popř. změny. Pokud máte s něčím potíže, tak se budu snažit vám pomoci. Budeme se měřit a vážit. 

Recenze klientek

Díky tobě jsem si ověřila, že jim dobře...,že nemám velké porce a někdy vzhledem k mé aktivitě jim i málo...to je pro mě důležité...Se zařazením sacharidů mám více energie, nemám potřebu se večer dojidat nebo v práci ve stresových situacích dělat nálety na bonboniery...

Vendy

aktivní běžkyně

Abych shrnula spolupráci s tebou, je skvělé, že se na tebe může člověk obrátit s čímkoli. Vždy přijde nějaká doporučená rada, nebo návrh, co a jak. Jídlo je dobré, lehké i na vaření, což je v této době opravdu nej bonus.

Janča

program redukce váhy

Naučila jsem se hlídat si pravidelnou stravu, sledovat, co jim, ještě víc dbát na lehké večeře a taky sem tma si zacvičit, což je pro mě za ten měsíc obrovská změna.Děkuju za Tvůj čas a práci!

Maruška

maminka na mateřské dovolené

Další recenze a průběh reportu mých klientek najdete uložené na mém IG profilu v archivním stories. 

Proměna a jídla z jídelníčku

Avo toast s vajíčky
Proměna po porodu 17 měsíců
Po šestinedělí do formy
Gnocchi s kuřecím masem 

Máte zájem o jídelníček či jinou službu?