Pár slov o mně..

Ahoj, 

jmenuji se Anet a ráda bych ti předala informace ohledně zdravého životního stylu a cvičení. Už to budou 4 roky kdy jsem se rozhodla vydat jinou cestou.  

V mém období se vystřídalo několik etap. Prošla jsem si rychlou redukci váhy svou hlouposti, snížilo se mi sebevědomí, stýkala jsem se s lidmi, kteří mě od všeho odrazovali, tak i přesto jsem dokázala si jít za svým cílem. Zaměřila jsem se na svůj osobní růst, pozitivní myšlení a plním si své cíle, které mě posouvají dál a dál. 

Proto bych tě chtěla naučit být sama sebou, začlenit do svého života zdravou stravu, pracovat sama na sobě a začít myslet pozitivně. 


A jak je to teď? Jsem šťastná, dělám to co mě baví, tvořím pozitivní stránku pro lidí, kteří to potřebují. Jsem vděčná sama sobě za to jaká jsem, jakou mám trpělivost a nezávislost. Snažím se předat své zkušenosti, inspiraci a motivaci ostatním, kteří to ocení. Ráda vařím, sdílím své recepty na instagramu @stayhealth.cz a zároveň tvořím motivační stránku zdravého životního stylu. Jsem vděčná za pozitivní zpětné vazby, které od vás dostávám a díky tomu má tohle všechno pro mě smysl.