Ahoj, já jsem Anet

Ahoj,

jmenuji se Anet a součásti mého života je zdravý životní styl a cvičení již přes 6 let. Tuto stránku jsem založila před 3 lety s mým prvním názvem stayhealth.cz. Postupem času jsem svou tvorbu posunula dál a přejmenovala jsem své stránky na fitanet.cz .  

Nyní jsem na mateřské dovolené a po mém porodu jsem se začala postupně dávat zpátky do formy. Svou cestu jsem sdílela a pořád sdílím na mém IG, kde jsem jako @fitanet.cz  - na sociálních sítí motivuji více než 15 tisíc dívek, žen a maminek.

Prošla jsem si fyzickou i psychickou proměnou svého těla. Cvičení mě nesmírně baví a naplňuje , díky tomu je můj vztah k tomuto směru motivační.

Zaměřila jsem se na svůj osobní růst a pozitivní myšlení, začala jsem být vděčná, plnit si své cíle, které mě posouvají dál a dál. Snažím se tvořit cvičební programy, dávat tipy na zdravé recepty a inspirovat lidi, kteří se snaží posunout o krok vpřed. Zúčastnila jsem se kurzu sportovní výživy, který mi otevřel obzor v pravidelné stravě.
Abych se mohla ve svém cvičení zlepšit a posunout dál, tak jsem si udělala akreditovaný kurz fitness instruktora v Yoda institutu. Kurz mě naučil jak správně v praxi využít brániční dýchání, aktivovat hluboký stabilizační systém a zaměřit se na svalovou diagnostiku, podle které můžu sestavit efektivní tréninkový plán. Každý z nás má různé svalové disbalance o kterých ani nevíme, právě proto mě tento kurz naučil jak s nimi pracovat.

Momentálně sestavuji jídelníčky na míru a to v rámci mého volného času.

Mimo sportovní aktivity mám ráda knihy o osobním rozvoji, tajemno, dobrodružství a adrenalin. ♥
Ráda pomáhám druhým, bojuji za zdravý životní styl a pozitivní myšlení.

Jsem pyšná a zdravá máma ♥
Jsem pyšná a zdravá máma ♥

Vzdělání a certifikáty

Pořád na sobě pracuji....nyní jsem se zúčastnila:

  • kurz sportovní výživy - Iva Kubešová nutriční poradenství a sportovní dietologie
  • akreditovaný kurz fitness instruktor - Yoda institut
  • Fitness institut - Sestavování fitness tréninků
  • Fitness institut - Střed těla
  • Fitness institut - Koučink pro výživové poradce a fitness trenéry