Kdo jsem

Fitness trenérka a výživový poradce
Fitness trenérka a výživový poradce

Ahoj,

jmenuji se Anet a součásti mého života je zdravý životní styl a cvičení již přes 7 let.

Nyní jsem na mateřské dovolené a po mém porodu jsem se začala postupně dávat zpátky do formy. Prošla jsem si fyzickou i psychickou proměnou svého těla. Cvičení mě nesmírně baví a naplňuje , díky tomu je můj vztah k tomuto směru motivační.

Zaměřila jsem se na svůj osobní růst a pozitivní myšlení, začala jsem být vděčná, plnit si své cíle, které mě posouvají dál a dál. Snažím se tvořit cvičební programy, dávat tipy na zdravé recepty a inspirovat lidi, kteří se snaží posunout o krok vpřed. Zúčastnila jsem se akreditovaného kurzu výživového poradce a kurzu sportovní výživy, který mi otevřel obzor v pravidelné stravě.
Abych se mohla ve svém cvičení zlepšit a posunout dál, tak jsem si udělala akreditovaný kurz fitness instruktora v Yoda institutu. Kurz mě naučil jak správně v praxi využít brániční dýchání, aktivovat hluboký stabilizační systém a zaměřit se na svalovou diagnostiku, podle které můžu sestavit efektivní tréninkový plán. Každý z nás má různé svalové disbalance o kterých ani nevíme, právě proto mě tento kurz naučil jak s nimi pracovat.

Momentálně sestavuji jídelníčky na míru, vedu skupinové lekce pro ženy a natáčím cvičební videa na svůj youtube kanál. Mým velkým milníkem je zrození mé první knihy NOVÝ START. 

Vzdělání a certifikáty

  • Kurz sportovní výživy - Iva Kubešová nutriční poradenství a sportovní dietologie
  • Akreditovaný kurz fitness instruktor - Yoda institut
  • Akreditovaný kurz výživového poradce - Welko
  • Fitness institut - Sestavování fitness tréninků
  • Fitness institut - Střed těla
  • Fitness institut - Koučink pro výživové poradce a fitness trenéry
  • Vedení skupinových lekci

Certifikáty 

Akreditace Fitness Instruktora
Střed těla
Sestavování fitness tréninků
Koučink pro výživové poradce

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O SPOLUPRÁCI? NAPIŠTE MI. 

info@fitanet.cz

@fitanet.cz 

@fitanet.cz

@fitanet