Tipy & Rady

Ahoj holky,
tak hledáte jako každý rok tipy na vánoční dárky?
Tipů a inspirace najdete na internetu spousta. Mrkněte na ty moje tipy a třeba vás něco napadne.

Ahoj,
už tady dlouho nebyla žádná recenze a pokud sledujete můj instagram, tak víte, že testuji krabičkové jídlo od firmy Zdravé stravování.
Krabičky jsem si chystala sama doma, ale zabralo mi to spousta časů. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet tohle stravování.

Domluva byla velmi rychlá a hlavně příjemná. Ujala se mně velmi milá paní ze...

tak už tady dlouho nebyl žádný článek. Opět jsem dělala pořádek ve své kosmetice a doplnila jsem ji novou edici Rose touch od NIVEII, která je teď momentálně v dostupná v každé drogerií. Na tuto kosmetiku tady mám několik tipů a doporučení. Můžu říct, že mně tato značka zatím v ničem nezklamala a naopak vždy překvapila. Každá jejich novinka...

Konečně jsem dopsala další e-book. Říkala jsem si, že je tady hodně holek, které začínají od znova a nemají takovou motivaci jako předtím.

Sestavila jsem nový e-book, který obsahuje 70 zpracovaných stran a najdeš v něm:

občas se mi stane, že nevím co mám vařit, tak sáhnu po zdravé kuchařce, která mi dá novou inspiraci. Na instagramu jsem začala sledovat stránku @jimezdrave.cz . Ze zvědavosti jsem vyzkoušela dva recepty a poté si pořídila první knihu jíme zdravě s fit recepty. Zpracování knihy je velmi přehledné a oceňuji možnost i pořízení v PDF...

mnoho z nás bojuje s hydrataci pleti. Někdo má akné, suchou nebo mastnou pleť. Jak už víte z názvu, tak je důležité pleť hydratovat. Nestačí mít po ruce pouze hydratační krém, ale je potřeba se také zaměřit na svůj životní styl a pitný režim! Pokud trpí pokožka dehydrataci, tak je suchá, oslabená a celkově slabá. Pro svůj zdravý...

tak jsem se zase dokopala napsat nový článek. Občas mi od vás přijdou dotazy, jak obnovit svou motivaci, jak se k tomu zase dokopat. V dnešní době se pocity moc často nesdílí a potom nastoupí právě ta demotivace, strach, smutek a vyhoření.

o víkendu jsem chtěla dělat jarní úklid, ale nakonec jsem to vzala stejně jako obvykle. Jarní úklid jsem nikdy neřešila, takže uklízím pravidelně každý víkend.

Od narození trpím atopii , všechny potravinové a chemické čisticí prostředky jsou pro mě spouštěče alergické reakce a hlavně utrpením.
Ze začátku jsem to neřešila, ale poté co jsem pravidelně...

zrovna jsem si vzpomněla na své období zkoušek, když jsem se učila na trenérský kurz. Poté co jsem poprvé otevřela skripta a viděla anatomii lidského těla, latinské názvy, různé úpony a svalové partie o kterých jsem neměla ani tucha, tak jsem si říkala, že tohle bude chtít velkou motivaci se naučit.

Když se mi blížil první termín...