Spolupráce | Jídelníčky

Hodnocení klientek  

Co o mě říkají, jak se jím líbí cvičení plány, e-booky a jídelníčky?

Všechny recenze najdete na mém instagramu v záložce archivním stories s názvem RECENZE .

@iva_kovi

Maminka dvou dětí

Ahoj, chtěla bych vám říct svůj příběh s hubnutím a dáváním se do formy.Nikdy jsem nebyla hubená ani jako dítě a už vůbec ne po dětech. Styděla jsem se chodit ven a bavit se s ostatníma lidmi. Zkoušela jsem nespočet krát nesmyslné diety, samozřejmě pár kilo šlo dolů ale pak nastal jojo efekt a kila šli nahoru i s úrokama. Byla jsem nešťastná proto jsem si řekla a dost takhle to prostě dal nejde.tak jednoho dne jsem napsala úžasné milé slečně která se zabývá stravou a cvičením zda by mi mohla pomoct jak shodit tuk tak nabrat svalovou hmotu. Bez váhání mi Anetka (stayhealth.cz)samozřejmě tato skvělá žena neváhala ani minutku a už jsme se domlouvali které partie bych chtěla nejvíc shodit a zpevnit. Zajímala se i o moje stravování což pro mne bylo super protože jsem věděla že to chci změnit ale sama bych to nedokázala. Teď jsem pod Anetkou už 2. Měsíc a kila mám dole a tělo se zpevňuje ♥ je to až neuvěřitelné jak strašně moc jsi ze mne udělala opět sebevědomou společenskou ženu! 

Pavla Meggie Mušálková

Anet je skvělá, pozitivně smýšlející dobrá duše, která vás vždy povzbudí nebo vám poradí. Bavíme se již delší dobu a stále se od ní mám co učit :-) Je pro mě motivací jak pozitivním přístupem tak i jídly, které sdílí :-) Škoda že nejsem z Ovy, hned bych s ní zašla na osobní trénink :-) Děkujeme ti, že se o nás tak hezky staráš ♥

Lýdie Hochmanová
Jídelníček na míru ♥ 

Vše si pořádně nastuduju a už se těším, až začnu s novým režimem, zítra mi přijdou i nové fitness hodinky, takže další motivace k pohybu.Zatím jsem jen zběžně mrkla na jídelníček a tréninkový plán a vypadá to super ♥ :) 

Kristýnka Gargoschová
Zdravotní sestrička ♥ @

Anetka je moje kočička šikovná, děkuji ji za skvělý cvičební plán a cenné rady. Vždy poradí, pomůže ! ♥


HODNOCENÍ Z INSTAGRAMU