Vitamíny od IVY BEARS ♥

03.12.2020

Ahoj kočky ♥

asi víte, že jsem nedávno dělala anketu na mém IG ohledně kosmetiky. Co se týká zdravého životního stylu, tak si myslím, že je důležité pečovat také sama o sebe. Já tohle dělám vždycky, když mám DAY OFF ♥

Cvičení a zdravé jídlo je prostě součástí mě, ale mimo to naprosto zbožňuji KOSMETIKU.

Dnes bych se ráda s vámi podělila o pleť & vlasy. Musím říct, že jsem s pleti nikdy neměla potíže. Netrpěla jsem na žádné akné a vždycky jsem svou pleť, tak nějak udržovala. Ráda používám pleťové masky, které nesmí u mě doma chybět. Na pleť si většinou dávám hyaluronové sérum a na vlasy Biotin. Rozhodla jsem se, že na zimu zkusím svou pleť a své vlasy oživit nějakým novým vitamínem. Po létě mám vlasy docela vysušené, protože jsem si je zesvětlovala. Takže mé konečky docela trpí. Brouzdala jsem po internetu a natrefila jsem na vitamíny pro ženy od značky IVY BEARS ♥ Co se týká kvality, tak se jedná o původ z NĚMECKA.

Napsala jsem jim o vyzkoušení dvou výrobků. Vybrala jsem si VLASOVÉ VITAMÍNY pro ženy & VITAMÍNY PRO ZÁŘIVOU PLEŤ . Jak dorazil výrobek domů, tak jsem hned do něj pustila.

Už je to nějaká doba co vitamíny používám a mohu s radostí říct, že jsem opravdu spokojená.
Vitamíny používám 2 krát denně , ráno a večer. Jedná se o strukturu gumového medvídku s nízkým obsahem cukru .

VITAMÍNY ZÁŘIVÁ PLEŤ

Na pleť používám kyselinu hyalurovou se kterou mám výbornou zkušenost a zároveň jsem na kolagen slyšela velmi dobré recenze. Proto mě také zaujalo složení těchto vitamínu kde je právě tato kyselina společně s kolagenem obsažena. Aby byl výsledek opravdu top, tak se kúra doporučuje užívat měsíc.

KOLAGEN
Kolagen je nejhojnějším proteinem ve vašem těle. Je hlavní složkou pojivových tkání, které tvoří několik částí těla, včetně šlach, vazů, kůže a svalů. Kolagen má mnoho důležitých funkcí, včetně zajištění struktury vaší pokožky a posílení vašich kostí. A co je nejdůležitější, kolagen je hlavní složkou vaší pokožky. Hraje roli při posilování pleti a navíc může být přínosem pro pružnost a hydrataci. Jak stárnete, vaše tělo produkuje méně kolagenu, což vede k suché pokožce a tvorbě vrásek

KYSELINA HYALURONOVÁ
Kyselina hyaluronová, známá také jako hyaluronan, je čirá, mazlavá látka, kterou přirozeně produkuje vaše tělo. Doplňky kyseliny hyaluronové mohou vaší pokožku učinit pružnější. Zhruba polovina kyseliny hyaluronové v těle je přítomna ve vaší kůži, kde se váže na vodu a pomáhá tak udržet vlhkost. Užívání doplňků kyseliny hyaluronové může tomuto poklesu zabránit tím, že dá vašemu tělu další množství kyseliny hyaluronové, které se včlení do pokožky.

Na tyhle vitamíny se můžeš mrknout ZDE 

VITAMÍNY NA VLASY

Co se týká vlasových vitamínu, tak na vlasy jsem používala Biotin nebo klasické vlasové Arganové olejíčky. Tyhle vitamíny mě zase zaujaly složením ve kterém je právě Biotin, kyselina listová a vitamín C pro komplexní výživu vlasů. Také další vitamíny, které splňuji důležité nutriční složky.

Po umytí mám vlasy opravdu hladké a musím říct, že mi rychleji rostou. Nejvíce jsem trpěla suchou pokožku hlavy a teď s tím nemám žádný problém, což mi naprosto vyhovuje, protože jsem kvůli toho vyzkoušela několik drahých šamponů. A výsledek stejně nikdy nebyl, takový jak sliboval výrobce šamponů. Můj druhý problém byl padaní vlasů, což při česání bylo nejhorší. Tyhle dva problémy s vitamínem ustoupili, takže s kúrou budu určitě do budoucna dál pokračovat. ♥

Pokud máš podobný problém, tak mrkni na vitamíny. Třeba tě také zaujmou. ZDE