Tak to je VÝZVA ♥ 1. díl

09.07.2020

♥ Testuji SPALOVAČ 
od LADYLAB

Hodně z vás se mě ptá, zda neznám účinné spalovače, výborný protein a nebo něco na odvodnění. Já jsem nikdy spalovače nepoužívala, ale abych vám mohla poradit a doporučit co je opravdu účinné a efektivní, tak jsem zvolila produkty od Ladylab. Přemýšlela jsem o nich už několik měsíců a na základě doporučení a kladných recenzí jsem se do toho pustila. 
V momentě kdy mi dorazila velká růžová krabice, tak se mi opravdu zvedla nálada. S radostí jsem se pustila do rozbalování..Musím říct, že tak růžový a voňavý balíček s milým vzkazem jsem ještě nedostala.

Začala jsem se tedy vybalovat produkty...a co tu máme...jahodový protein, Fat Killer, Water fighter, night killer, Carnitin woman, lískoNelu, růžovej shaker a praktickou krabičku na tobolky. Říkala jsem, že ten balíček mě chce opravdu zabít..:D
Popadla jsem tedy Fat Killer a začala ho zkoumat...efektivní spalovač, EXTRÉMNĚ silný spalovač..s vysokým obsahem kofeinu. Tak jo, tak se ukaž...vzala jsem si 15 min před tréninkem první tabletu. Protáhla jsem se a poté začala trénink..Už po prvních 3 minutách jsem se začala potit..a to jsem si nedala žádné intenzivní kardio. Po dalších minutách se to začalo stupňovat, to si říkám, že to je fakt masakr tohle to...
Za mě tedy velká spokojenost a tento spalovač mohu určitě doporučit. 

ZABIJÁK FAT KILLER

Spalovač funguje, když si ho dáš 15 min před tréninkem. Můžeš ho také používat i ve dnech, když nebudeš mít trénink. V tom případě si tobolku dáš hned ráno před snídani.
Fat killer obsahuje látky pomerančovníku hořkého, L-karnitinu, guarany a byl doplněn o uznávané přírodní polyfenoly. V tomto produktu je také kofein, takže není vhodný pro kardiaky, pro osoby s vysokým krevním tlakem, těhotné a kojící ženy.

Spalování je účinné dle toho jaký máš trénink. Čím víc intenzivnější budeš mít trénink, tím bude spalovač víc efektivnější. Joooo, to musíš prostě zažít!!

Pokud chceš vyzkoušet tento výrobek, tak určitě neváhej. Uvidíš, že budeš nejen spokojená s výrobkem ale také s výsledkem.

KOUPIT FAT KILLER ♥ ZDE