Blight Antiage Mask - Terapie červeným světlem

04.03.2021

Ahoj kočky ♥ 

na svém instagramu jsem začala sdílet průběh testování červeným světlem. Pokud nad pořízením této Blight antiage masky uvažuješ, tak si přečti co vše dokáže světelná terapie. 


Blight Mask přináší profesionální péči o pleť neinvazivní, přirozenou a bezpečnou metodou, která je oblíbená u mnoha zahraničních celebrit a také se využívá v kosmetických salonech i při domácím ošetření pleti. 

Různé vlnové délky světla pronikají do tkání, čímž dochází částečně k absorbci a částečně k rozptylu světla. Absorbované světlo mitochondriemi vytvoří reakci - zvýšení buněčné aktivity v určitých hloubkách pokožky.

Benefity této masky:

 • LED světelná terapie využívá až 8 druhů světla, které přinesou ty nejlepší výsledky
 • Bojuje proti projevům stárnutí a akné
 • Podporuje tvorbu kolagenu
 • Proti tvorbě vrásek a akné
 • Snížení zarudnutí pleti, snížení množství kožního mazu a černých teček
 • LED diody neobsahují ultrafialové paprsky
 • Terapie LED světlem je bezpečná a nezpůsobuje popáleniny
 • Vhodná pro všechny barvy a typy pleti

Jak často ( masku ) světelnou terapii používat? 
Masku je doporučeno používat pravidelně minimálně 3 krát týdně (ideálně jednou denně).
Časovač, který je na intuitivní ovládaní si můžeš nastavit po dobu 5 - 30 minut. První změny na pleti je možné vidět zhruba po 10 použitích. 

Před terapii by měla být pleť očištěna bez make-upu. 

Životnost LED diod je 100 000 hodin. Maska se nabíjí zhruba 3 hodiny a výdrž baterie je 1,5 h. Její konstrukce je plastová, tudíž po použití stačí vydezinfikovat.  


Účinky světla dle vlnových délek

Červené světlo ( 630 nm )
Červené světlo ( 630 nm )

Červené světlo ( 630 nm ) 
AKTIVUJE A REVITALIZUJE 
Stimuluje tvorbu kolagenu a pružnost pokožky, urychluje metabolismus kožních buněk, brání  tvorbě pigmentu, zmenšuje kožní póry a snižuje oxidační stres v buňkách. Červené terapeutické světlo přirozeně zvyšuje hladinu vlastního kolagenu, který je pro tělo daleko lepší než kolagen cizí, dodávaný stravou a suplementací. 

Ifračervené světlo ( 850 nm )
Ifračervené světlo ( 850 nm )

Ifračervené světlo ( 850 nm )
INSPIRUJE A PODPORUJE
Podporuje metabolismus fibroblastů, které v naší pokožce syntetizují kolagen, udržuje pojivovou tkáň a jsou nedílnou součástí pro hojení ran. 

Modré světlo ( 470 nm )
Modré světlo ( 470 nm )

Modré světlo ( 470 nm )
ZMÍRŇUJE A UKLIDŇUJE 
Zmírňuje tvorbu akné, eliminuje bakterie bez poškození pokožky a snižuje povrchové záněty. Zlepšuje stav pokožky, aniž by zanechávalo jizvy, má antibakteriální a protizánětlivý účinek. 


Zelené světlo ( 520 nm )
Zelené světlo ( 520 nm )

Zelené světlo ( 520 nm )
VYROVNÁVÁ A UVOLŇUJE

Redukuje kožní maz, snižuje otoky, zlepšuje stav pokožky, zmírňuje duševní stres, má protizánětlivý účinek.

Žluté světlo ( 590 nm )
Žluté světlo ( 590 nm )

Žluté světlo ( 590 nm )
POSILUJE A ROZJASŇUJE 

Podporuje kyslíkovou výměnu v buňkách a buněčnou energii, sjednocuje pigment a snižuje zarudnutí kůže. Zmírňuje také kožní onemocnění a hrubost pokožky. Zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti. Napomáhá zpomalování stárnutí kůže.


Fialové světlo ( kombinace 630 a 470 nm )
Fialové světlo ( kombinace 630 a 470 nm )

Fialové světlo ( kombinace 630 a 470 nm )
INSPIRUJE A PODPORUJE 
Speciální kombinace vlnových délek vyvinuté pro podporu léčby akné.Světlé modré světlo ( 520 a 470 nm )
Světlé modré světlo ( 520 a 470 nm )

Světlé modré světlo ( 520 a 470 nm )
ZMÍRŇUJE A UKLIDŇUJE

Podporuje metabolismus kožních buněk a buněčné energie.   

Bílé světlo
Bílé světlo

Bílé světlo 
Aktivuje regeneraci hlubších vrstev pokožky, zjemňuje linií pleti a odstraňuje černé tečky. Snižuje také výskyt jemných vrásek.


Jak masku hodnotím?

LED Beauty Mask
LED Beauty Mask

Jelikož na problematickou pleť netrpím, tak i přesto jsem se rozhodla tuto masku otestovat. Občas pleť potřebuje odpočinek a tak jsem si říkala, že tato maska by mohla můj očekávány účel splnit. Chtěla jsem pleť trochu oživit, protože mi přijde, že je v poslední době více unavená.

Vzhled masky mi připomínal kolekci ze Star Wars. Překvapilo mě, že maska je opravdu lehoučká a snadno přenosná, takže ji můžete vzít téměř všude. Před použitím masky doporučuji důkladně vyčistit celý obličej. Součástí masky je ovladač na kterém se nastavuje čas a záření na konkrétní ošetření pleti.

Masku používám teprve pár dní a zatím mi plně vyhovuje. Ráda bych ji doporučila dál ♥ .

Jestli tě maska zaujala, tak si ji můžeš koupit na www.brainmarket.cz |
♥ Můžeš také využít můj slevový kód: Anet10 


Zajímavosti o světelné terapii:

 • Jako první se o světelnou terapii začala víc do hloubky zajímat organizace NASA, která na svých kosmických misích zkoumala vliv LED světla na růst rostlin. Brzy se zjistilo, že tato technologie dokáže proniknout hluboko do tkáně, podporuje hojení a má vliv na opětovný růst tkání.  
 • Je vědecky dokázáno, že červené a infračervené paprsky podporují krevní oběh a tím i produkci kolagenu a elastinu.
 • Světelná LED terapie, obzvlášť žluté světlo, zvyšuje schopnost pokožky zotavit se po spálení sluncem, zklidňuje ji a zároveň snižuje její zarudnutí. Kromě toho nezahrnuje ultrafialové paprsky a je tak bezpečná pro každodenní použití. 
 • Potenciál zeleného světla prozkoumal MUDr. Mohamed Ibrahim, profesor působící na University of Arizona. Jedním z jeho nejpůsobivějších nálezů bylo prokázání pozitivního vlivu zeleného světla na migrény a chronické bolesti.  
 • Bílé světlo umí víc, než napnout pokožku a snižovat otoky... Četné studie ukazují, že terapie jasným světlem skutečně zlepšuje sexuální apetit a pomáhá zvyšovat hladinu testosteronu.