Regerace a odpočinek ♥

10.01.2021

Ahoj kočko

Jak jsi na tom s odpočinkem?
Všimla jsem si, že odpočinek a regeneraci hodně z nás podceňuje. Později si začne tělo vybírat svou daň a to v podobě únavových zranění a abnormálního vyčerpání.
  

Já si stanovila, alespoň dva dny v týdnu, kdy budu mít den ( večer ) PRO SEBE ♥ Možná sis všimla, že na svém instagramu, také propaguji tipy na self care. Jsou to běžné činnosti, které bys měla do své denní rutiny zahrnout. 

Pokud mě, už delší dobu sleduješ, tak víš , že jsem milovník: 

  • knížek 
  • relaxační atmosféry včetně vonných svíček
  • motivačních a plánovacích deníku 
  • boho stylu
  • cestování a dobrodružství
  • tajemna a vesmíru 

A proč to tedy všechno píšu?
 
Chtěla bych, aby si každý z nás uvědomil, jak je tento okamžik pro naše tělo důležitý. Někdy jsme v takovém spěchu, že často zapomínáme na sebe. Pokud tohle začneš častěji praktikovat, tak se budeš duševně cítit mnohem lépe. 

Já jsem si svůj relaxační čas zpestřila také designovým spodním prádlem zn.  ELKA. ♥ A díky němu se na odpočinek těším ještě víc. ♥ 

Ukázka balení ve kterém zboží dorazilo ♥ 

Já ty balíčky prostě miluji, protože mě vždycky nadchne to balení. Tradááá to byla rychlost, během dalšího dne dorazil balíček od firmy ELKA. Tuhle sadu jsem si vybrala na těchto stránkách. V nabídce je taky boží kolekce nejen na spaní, ale i na denní nošení. 
A co mě nejvíc fascinuje je škraboška na spaní, jelikož jsem ji vždycky chtěla vyzkoušet, tak jsem dostala právě tu možnost. ♥ Snad chápete, že jsem potřebovala ladit, takže jsem si ji vybrala ze stejného designu.  
Vždycky, když si vybírám nějaký oděv, tak hledím hlavně na materiál.
Tyhle trenýrky na spaní jsou ze 100 % bavlněného saténu a střih sedí naprosto dobře, nikde to neplandá ani nestahuje. Prostě komfort, který oceňuji.  

Tento design je zrovna z loňské Valentýnské kolekce, takže pokud hledáš tip na letošní dárek můžeš mrknout i na další kolekci. ♥ 

A co si nejraději ty objednáváš? 

Tak přeji krásný odpočinkový den ♥ 

Anet