Spolupráce | Jídelníčky

Recenze: Krabičky od Zdravého stravování

10.10.2021

Ahoj,
už tady dlouho nebyla žádná recenze a pokud sledujete můj instagram, tak víte, že testuji krabičkové jídlo od firmy Zdravé stravování. 
Krabičky jsem si chystala sama doma, ale zabralo mi to spousta časů. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet tohle stravování. 

Domluva byla velmi rychlá a hlavně příjemná. Ujala se mně velmi milá paní ze zdravého stravování, která mi vše vysvětlila a byla mi k dispozici na e-mailu. Předala mi kontakt na výživovou poradkyni, který byla také milá a vše se mnou probrala. Momentálně jsem těhotná, tudíž se ve mně odehrávají různé chutě na sladké. Výživová poradkyně mi tedy nabídla program PRO ZDRAVÍ 7000 . 

Všimla jsem si, že v nabídce je také stravovací program pro maminky ( PRO MÁMY ), které kojí. Myslím, že v době mateřské dovolené tohle ušetří opravdu hodně času. Firma nabízí několik různých stravovacích programu, takže krabičky jsou opravdu přizpůsobené i těm, kteří jsou v jídle vybíraví nebo mají nějaké stravovací omezení. 

~ Krabičky chodí od pondělí do pátku kromě víkendu. Na víkend většinou vařím jídlo na které mám chuť a nebo když mám v plánu vyzkoušet nový recept. Což mi takový režim plně vyhovuje. Řidič jezdí každý večer kolem 19:30 h a krabičky mi doveze, až domů. Jídlo je popsané, taktéž i složení a kalorie. 

Měla jsem na instagramu dotaz ohledně obalu, který je z plastů. Tento obal je vratný, takže po domluvě s firmou nebo řidičem lze tyto obaly vrátit. 

~ Vyzkoušela jsem zatím jen program pro ZDRAVÍ 7000. Jídla mi vyhovují, byla jsem najedená a neměla jsem žádný pocit hladu. Občas jsem byla vyděšená z toho, jak zvláštně jídlo v krabičce vypadá, ale po ohřátí a vyzkoušení jsem byla velmi milé překvapená. Co mi tam více chybělo, tak byla pestrost zeleniny. Možná bych místo salátu zvolila třeba rajčátka a papriku, ale jinak nemám co vytknout. 

Na co jsem si musela zvyknout, tak byla dopolední svačinka, která obsahovala občas i polévku. Obědy a večeře jsou opravdu moc dobré. Ochutnala jsem také jídlo, které jsem nikdy nejedla a nebo mně to ani nenapadlo někdy uvařit. Hlavně jsem se těšila na večer, až přijdou krabičky na další den. Bylo to pro mně takové překvápko večera, protože jsem se hned více těšila na další den. 

Za mně jsou krabičky opravdu dobrá volba a jsem moc ráda, že jsem si tohle mohla vyzkoušet. Pokud chcete ušetřit čas nebo nevíte co vařit, máte méně času na přípravu jídla, tak doporučuji vyzkoušet. Z některých porci se najednou i můj přítel, takže nemusíte mít obavu, že budete muset během dne ještě krabičky prokládat jiným jídlem.

SLEVOVÉ KÓDY 
Objednávku můžete provést přes můj slevový kód a dostanete hned na první objednávku 10% slevu. 

KÓD : stayhealth10 

POKUD MÁTE KRABIČKY, tak využijte slevu 5%

KÓD: stayhealth5 Přidej se ke mně na instagram ♥ Na profilu sdílím recepty, tipy, slevové kódy, cvičení a soutěže.