NIVEA ♥ Jarní edice 

31.01.2021

Ahoj kočky,

kosmetiky nikdy není dost. Každý měsíc zkouším nové výrobky značky NIVEA. Jelikož je tady zase únor, tak jsem dostala k vyzkoušení tyhle 4 produkty, které jsou z řady Naturally Good. 

Pro mě vyhovující, jelikož dávám přednost přírodní kosmetice, tak i tahle řada tohle nabízí. A jsem moc ráda, že zrovna Nivea dělá takové produkty. Přece jenom je to dostupná kosmetika pro všechny.  V této edici nabízí několik možnosti od čistění pleti po celkovou péči těla. Vyzkoušela jsem z této edice, také pleťové krémy, čisticí peelingy a další gely. ♥ 

Péče o pleť a pokožku je důležitá, proto by bylo škoda ji odbíjet nekvalitní kosmetikou. 

Nivea - kolekce Naturally Good
Nivea - kolekce Naturally Good

1. SPRCHOVÝ GEL NATURALLY GOOD COTTON FLOWER 
Oba dva sprchové gely jsou květinové. Já teda květinovou vůní nemám ráda, ale tento sprchový gel bych přirovnala k čerstvě vypranému prádlu. ♥ Prostě taková ta jarní atmosféra, i když je venku zrovna ještě zima. Ve složení je květ z bavlníku, arganový olej a navíc vitamín E, takže pokožka je více hydratována. 
Pokud trpíš na suchou pokožku, tak doporučuji zkombinovat s tělovým mlékem. 


2. SPRCHOVÝ GEL NATURALLY GOOD WILD ROSE
Druhý sprchový gel mi teda vyhovuje více. Možná lepší vůně ( divoká růže ) , ale pořád květinová. 


3. TĚLOVÉ MLÉKO NATURALLY GOOD ALOE
Bez tělového mléka bych nemohla asi existovat. Jelikož trpím na suchou pokožku, tak vždycky musím nějaké tělové mléko mít. Tohle mám už po několikáté, ale většinou mám radši tělové mléka s pumpičkou. I když důležité je pro mě zase to složení. Ve složení 100% Aloe Vera, co se týká konzistence , tak se dobře vstřebává a roztírá. Není hutná jako některé tělové mléka, takže pro mě velké plus. 

A hlavně příjemně voníííí ♥ Hodí se i na citlivou pokožku. 


4. TĚLOVÉ MLÉKO NATURALLY GOOD AVOKÁDO
Moje oblíbené avokádo, které vyhledávám nejen v krému, ale také i v pleťové masce a šampónech. Avokádo totiž dodává pokožce pružnost, hydrataci a má také zklidňující účinky. Řekla bych, že je v kosmetice opravdu nenahraditelné, ale každému může vyhovovat něco jiného. 


Pokud jsi nejsi jistá jakou pokožku máš, tak vyzkoušej tento malý test ♥