NIVEA - Aloe Vera ♥

02.12.2020

Ahoj kočky,

tak zase měsíc uběhl a já doplnila zase zásoby své kosmetiky. Na vyzkoušení tady mám zase kosmetiku Nivea z edice Aloe Vera ♥ . Já ty jejich voňavé balíčky miluji. Již jsou v prodeji výrobky z řady Aloe nebo Naturally Good. Jak už víte, tak jsem se rozhodla kupovat spíše přírodní kosmetiku, než tu klasiku. Vzhledem k tomu, že tahle edice má 99% přírodních ingrediencí a 1% těch nepřírodních, tak mi to zas tak nevadí. To 1% se stará o trvanlivost a stabilitu. ♥

Z balíčku testuji ♥ 

1. Rozjasňující denní krém
Bez denního krému si neumím své ráno představit. Vždycky jsem měla suchou pleť, takže jsem většinou hledala krémy hydratační. Tento krém má příjemnou vůní a obsahuje jojobový olej, takže pleť je taková jemná. Tento krém dávám jako podklad pod make-up.

Benefit, který opravdu oceňuji je, že tento produkt obsahuje přírodní ingredience. 

2. Tělové hydratační mléko
Tak konečně jsem našla hydratační mléko po kterém nejsem úplně umaštěná a jeho vstřebatelnost je okamžitá. Tělové mléko má praktický dávkovač jako jeho ostatní tělové mléka. Vůně je příjemná, takže vyhovující.

Benefit, který oceňuji je, že tento produkt je bez parabenů ♥

3. Labello pečující peeling
V zimním období si nedokážu představit, že bych byla bez balzámu na rty. Labello mám moc ráda, protože má všechny možné edice, které jsou vždycky příjemné. Tento peeling si dávám většinou večer, když ho aplikuji několikrát denně, tak mám z toho trochu popraskané rty.

Benefit, který oceňuji, tak je jeho vůně a bez obsahu minerálních olejů. 

4. Čistící micelární gel Naturally Good
Takových gelů jsem už vyzkoušela. Tento mě překvapil, protože snadno odstraní i make-up a důkladně vyčistí pleť. Stačí opravdu menší množství. Má praktický dávkovač a myslím, že tahle lahvička výdrží také delší dobu. Můžete ho používat také každý den. Ingredience jsou zase z 99% přírodní.

5. Pečující sprchový gel Aloe
Příjemná vůně čistoty a také dobře pění. Sprchový gel je bez parabenů a vhodný pro všechny typy pokožky. Pokožka není vůbec vysušená a je opravdu hydratovaná. 
 

6. Čisticí rýžový peeling
Tak ten je můj první. Byla jsem na něj hrozně zvědavá, protože jsem sama nevěděla co mám od toho očekávat. Mohu říct, že jsem byla příjemně překvapená. Peeling má opravdu drobné částečky, takže nedře ani nedráždí pokožku. Pokud máte opravdu citlivou pleť, tak zvolte raději čisticí gel, než peeling.