Nature Queen přírodní šampony ♥

10.01.2021

Ahoj krásko,

článek bude zaměřený na vlasovou kosmetiku. Pokud pořád hledáš šampon pro tvé vlasy a chtěla bys vyzkoušet přírodní vlasovou kosmetiku, tak mám pro tebe můj vyzkoušený tip. Sama jsem atopik a občas trpím na suchou vlasovou pokožku, pokud máš stejný problém, tak se můžeš inspirovat.

Jsem schopná si nakoupit několik druhů vlasové kosmetiky a všechny je hned vyzkoušet. Vždycky jsem si šampon kupovala v klasické drogerií, protože byl v akci a nikdy jsem se na složení nedívala. Když jsem vzala šampon do ruky, tak mi stačilo, že tam výrobce píše ,,vaše vlasy budou zase zářivé,, . Představila jsem si tu zář, tak proč si ho nekoupit.

Jenomže postupem času mi začalo vadit to, jak si večer umyji vlasy a ráno je mám jako slámu. Abych je měla hladké, tak jsem si je musela vyžehlit a ještě aplikovat výživný olejíček. Do toho jsem měla úplně suchou vlasovou pokožku. Prostě jsem začala vyhledávat PŘÍRODNÍ VLASOVOU KOSMETIKU. Samozřejmě, tak aby byla i finančně přijatelná.

Teď jsem si také koupila vlasové vitamíny, takže se kvalita vlasu trochu spravila a můžu říct, že jsem spokojená.

Pokud jsi viděla můj první VLOG, tak udělala jsem unboxing této vlasové kosmetiky zn. NATURE QUEEN. Jde o spolupráci a proto, než jsem začala psát tento článek jsem si šampony sama na sobě otestovala. 


MOJE HODNOCENÍ

1. Nature Queen Herbal Shampoo 100ml - PŘÍRODNÍ BYLINNÝ ŠAMPON

Co jsem hned jako první ocenila je balení. Šampon má praktickou pumpičku, takže aplikace je úplně vyhovující. Aplikuji tak 3 dávky z pumpičky, protože mi přijde, že šampon moc nepění. Složení šamponu je naprosto boží, prostě příjemné citrusové bylinky. Já bylinky miluji a ta vůně mě uklidňuje. Můžu říct, že vlasy voní 3 dny. ♥ Nemastí se, nejsou nijak zplihlé.

Jelikož jsem atopik, tak občas trpím na suchou vlasovou pokožku. Tento bylinkový šampon obsahuje přirozená antibiotika, které pomáhají při potížích s kůží jako dermatitida, ekzém a lupy. Ve složení není žádná chemická látka a opravdu vše přírodní.

Cena je pro mě také přijatelná a mám v plánu v této vlasové kosmetice dál pokračovat. Pokud bys chtěla šampon také vyzkoušet, tak mrkni na tohle 100 ml balení ♥. 


2. Nature Queen Herbal Conditioner 100ml - PŘÍRODNÍ BYLINNÝ KONDICIONÉR

V krabičce jsem také měla kondicionér s pumpičkou. Vůně je příjemná a citrusová, kombinuji ho s tímto šamponem. Ve složení je také Arganový olej a další vyživující bylinky, které podporují růst vlasů.

Cena je stejná jako u šamponu tj. 100 ml za 249,-Kč.


3. Nature Queen Herbal Body Wash 100ml - BYLINNÝ SPRCHOVÝ GEL

Naprosto relaxační sprchový gel. Pokožka není vůbec vysušená a krásně po osprchování voní. Složení zase obsahuje přírodní esenciální oleje citronové trávy a také pomáhají zvyšovat odolnost pokožky, vyčišťují póry a pomáhají proti akné na těle, zejména na zádech, ramenou a hrudi.

Cena je 269,-Kč / 100 ml. 


Pokud tě zajímá kosmetika a zdravý životní styl, tak nezapomeň SLEDOVAT, také můj instagram.