Motivace v období zkoušek ♥ BrainMax 2.1 Neurohacker

21.02.2021

Ahoj holky ♥ 

zrovna jsem si vzpomněla na své období zkoušek, když jsem se učila na trenérský kurz. Poté co jsem poprvé otevřela skripta a viděla anatomii lidského těla, latinské názvy, různé úpony a svalové partie o kterých jsem neměla ani tucha, tak jsem si říkala, že tohle bude chtít velkou motivaci se naučit.  

Když se mi blížil první termín zápočtu a já to nechala opět na poslední týden, tak jsem začala vyhledávat něco co by mě v učení nakoplo. Věděla jsem, že všechny doplňky stravy na soustředění a výkon budou mít účinek minimálně za měsíc.  Hledala jsem něco, co by zabralo hned, mělo přírodní složení a hlavně fungovalo!! 

Dostala jsem tedy doporučení na nootropika BrainMax 2.1 Neurohackera.  Poprvé co jsem produkt viděla, tak mě začala odrazovat cena, jelikož jsem si nebyla 100% jistá, zda tohle opravdu zabere a bude to k něčemu. Dívala jsem se i na levnější produkty, ale u hodnocení pořád vedl Neurohacker. Jehož složení bylo navrženo na základě posledních vědeckých poznatků o fungování mozku a přece jenom jsem si ho objednala. 

Brala jsem dvě tablety denně vždy před jídlem, jednu ráno ihned po probuzení a druhou před obědem.  Musím říct, že další den se mi učilo mnohem lépe a čím delší dobu jsem ho brala, tak jsem měla pro učení motivaci a lépe se mi studijní látka pamatovala. Brala jsem ho celý měsíc a měla jsem pořád dostatek energie. Nevím, zda bych tohle měla i kdybych Neurohackera nebrala, ale důležité bylo, že to splnilo svůj účel.  Produkt bych určitě doporučila pro všechny, kteří mají před zkouškou a nebo potřebují mít stabilní výkony.

Všechny látky, které jsou v BrainMaxu 2.1 Neurohackera, tak jsou potvrzené mnoha vědeckými studiemi. Produkt má sedm použitých složek, které plní svou funkci ♥ 

 • Alpha GPC - 750 mg
  je přírodní doplněk stravy obsahující cholin, který pomáhá na zvýšení energie, zlepšení paměti, zlepšení nálady a rychlost učení.
 • Gotu kola extrakt 40% triterpenů - 250 mg
  napomáhá ke zvýšení koncentrace, zlepšení mozkových funkcí a ke zlepšení paměti.
 • Bacopa monnieri extrakt 4:1 - 80 mg
  Extrakt z ájurvédské antioxidační bylinky Bacopa monnieri, která pomáhá s kognitivními funkcemi, koncentrací a pamětí. 
 • Acetyl-L-Karnitin - 100 mg
  Acetyl L-karnitin je podobný L-karnitinové aminokyselině a má také podobné účinky. Karnitin je látka tělu vlastní a zhruba 25 % karnitinu je získáváno vlastní syntézou v játrech.
 • Acetyl-L-Tyrosin - 250 mg
  Tyrosin stimuluje a upravuje aktivitu mozku, potlačuje stresové, depresivní a úzkostné stavy, zlepšuje náladu, zvyšuje čilost a vitalitu, podporuje tvorbu a aktivaci endorfinů (hormonů dobré nálady). 
 • Ginkgo biloba extrakt 24/6 - 40 mg
  Extrakt z Ginkgo biloba zlepšuje prokrvení mozku i ostatních tkání našeho těla. Napomáhá nám při zlepšování paměti, schopnosti soustředění a dalších rozumových funkcí. Extrakt z Ginkga má také antioxidační účinky, kdy podporuje vychytávání volných radikálů, které jsou příčinou stárnutí a mnohých nemocí. 
 • Černý pepř extrakt 95% piperinu - 3 mg
  Studie dokazují, že užívání extraktu černého pepře zvyšuje vstřebávání a biologickou využitelnost důležitých živin přijímaných z potravy a také zlepšuje využitelnost některých doplňků výživy. 

Potřebuješ poradit? Tak se zeptej ♥