Luxus pro tvou pleť - Face Oil Elixir ♥

31.12.2020

Ahoj kočko,

a zase to zimní období, suchá a unavená pleť..taky to znáš co?

Vždycky jsem hledala alternativu kosmetických olejíčku, které udělají zázraky s pleti v tomto zimním období. Vyzkoušela jsem různé pleťové olejíčky, které slibují opravdu top účinek. Měla jsem období kdy jsem si kupovala jen olejíčky značky Renovality. Neměla jsem jejich výrobky pořádně vyzkoušené a už jsem si kupovala další. Avšak jejich kvalita mě dost zklamala a ve skříňce se mi nahromadilo několik olejíčku, které jsem skladovala ještě další rok.

Nikdy jsem si nekupovala drahou kosmetiku, vždycky jsem volila produkty ,,v akci,, a bylo mi jedno jaké mají složení. Stačilo mi vědět na co produkt je a zda není moc drahý. Vůbec jsem neměla přehled jakou složku si na pleť aplikuji, zda příčina suché pleti není třeba z toho produktu.

V předchozím článku jsem už psala o této přírodní kosmetice Nature Queen. Zkoušela jsem jejich bylinkové šampony, protože mám sklony k atopii, tak jsem konečně objevila šampón, který opravdu stojí za to. Nejen , že vlasy jsou úplně boží, ale ta vůně se nedá s obyčejným šampónem srovnat. Navíc vlasová pokožka nebyla suchá!! Tato kosmetika mi nějak přirostla k srdci a rozhodla jsem se vyzkoušet i jiné produkty.

ZAMĚŘENO NA PLEŤ

Nikdy jsem netrpěla na akné nebo na opravdu problematickou pleť. Za tohle jsem opravdu vděčná. Když jsou zimní dny, tak mám většinou suchou pleť. Vždycky jsem si přála dodat své pleti opravdovou péči a vyzkoušet nějaký kvalitní a hlavně PŘÍRODNÍ výrobek. 

Tak dnes tady mám:

1. Luxusní pleťový elixír - Nature Queen Face Oil Elixir

Řekla bych, že to je elixír mládí a za vyzkoušení opravdu stojí! Pokud milujete bylinky, tak jako já tak ta vůně je opravdu neodolatelná. Citrusy, příroda, relax...to vše mi připomíná tento malý zázrak. Olejíček je složený z 8 přírodních bylinek, které se starají o hydrataci, rozjasnění a výživu pleti. Když si ho nanesu na pleť, tak je pro mě příjemný relax. ♥

Je opravdu čistě přírodní bez chemických látek a parabenu. Olejíček je ve skleněné, matně hnědé lahvičce s praktickou pipetkou. Tyto aplikátory mám ráda, protože si dám takové množství, které potřebuji. Olejíček si aplikuji každý večer na odlíčenou a vyčištěnou pleť. Další výhoda je, že se opravdu za pár minut vpije a ráno nemáte pocit, že by z olejíčku byly mastné i vlasy. Olejíček nedráždí pleť ( aspoň u mě ) a dodává pocit hydratace.

Možná pro někoho bude cenově nepřijatelný, ale zase je to investice na delší dobu. Určitě vydrží déle, než měsíc. ♥
Pokud budeš mít narozeniny, tak máš aspoň tip na dárek. :o)