Když nemáš motivaci

09.04.2021

Ahoj holky, 

tak jsem se zase dokopala napsat nový článek. Občas mi od vás přijdou dotazy, jak obnovit svou motivaci, jak se k tomu zase dokopat. V dnešní době se pocity moc často nesdílí a potom nastoupí právě ta demotivace, strach, smutek a vyhoření. 

I já nyní pociťuji na sobě, že jsem dřív měla ke všemu větší nadšení a teď jsem taková unavená, ale slíbila jsem si, že zase najedu zpět na ten svůj režim. 

Někdy nás motivace může ze dne na den opustit. Pokud se ti tohle stane, tak je dobré si uvědomit, co jsi díky ni do té doby získala..přece to jen tak nezdáš. 
Pokud ses rozhodla, že díky cvičení začneš hubnout, tak jdeš na to špatně. Pohyb pro hubnutí nestačí, proto je potřeba také změnit naše stravovací návyky, které nám pomohou udržet psychickou pohodu. V případě, že se upneme jenom na pohyb, tak určitě víš co následuje..uběhne týden a vzdáváš to, protože nevidíš žádné výsledky. Tvoje vnitřní síla je na nule a vykašleš se na to. Jde hlavně o trpělivost ♥ 

Pokud jsi opravdu silná povaha a máš pevnou vůli, tak si nastavíš tento cíl, který bude viditelný třeba na tvém oblečení. 
Já jsem tohle vždycky dělala na sportovních legínách. Koupila jsem si o číslo menší a přesně tohle byla pro mě cílová prémie. Také je důležité si uvědomit, že pohyb z tebe udělá zdravějšího, silnějšího a šťastnějšího člověka. ♥ PLÁNUJ!

Já to tak mám nastavené, už několik let a je pro mně důležité stanovit si své osobní cíle. Někdy to dělám také formou nástěnky, kterou mám na svém pracovním stole. Mám tam cíle, které mě pořád motivuji , i když vím, že ty cíle jsou dlouhodobé. 

Vždycky, když se podívám na tu nástěnku, tak moje touha začne dosahovat lepších výsledků, protože začne vycházet z mé vnitřní síly a motivace. A jak jsem již psala, tak se můžu stát, že i se správně nastavenou motivací může člověk selhat. Přijde to období demotivace, strachu, únavy , kterých jsi momentálně procházela i já. 

Být 100% nadšený pro všechny své cíle, není dlouhodobě reálné. Občas se stane, že tě život dostane do situací, které tvé plány naruší a ty se musíš zase znovu k tomu probojovat. Když najdeš v sobě vůli tohle všechno vydržet, tak tě disciplína zachrání a nakonec si splníš cíl, který jsi tolik chtěla. 


Pořiď si nový sportovní kousek! A nebo se prostě něčím odměň!

Základem sportovní výbavy jsou legíny, které tě budou nejen motivovat, ale které budou pro tebe pohodlné. Já jich mám opravdu hodně, ale z toho nosím jen troje, které jsou nejvíce oblíbené . Mezi ty oblíbené patří legíny s motivem od firmy trendly.cz

MŮJ TIP pro Tebe ♥ 
Vždycky jsem si kupovala značky Nike, Gym shark, Naine, ale kvalita byla vždycky jen pár měsíců. Legíny, které mám od Trendly překonaly všechny mé oblíbence a mohu říct, že mě jejích kvalita opravdu překvapila. ♥ Navíc na stránkách najdeš opravdu několik variant, takže se nemusíš bát, že bys pro sebe žádné nesehnala. Já mám velikost XS (34) a sedí opravdu úžasně. 

Pokud bys chtěla vyzkoušet tyhle legíny, tak využij můj slevový kód: Aneta10 


Pokud jsi ztratila motivaci, tak začni sestavením svých osobních cílů. Věřím, že tě nové nadšení do toho zase zpátky dostane. Lidé, kteří si vedou deník o cvičení, mají mnohem větší šanci uspět.

Nezapomeň být hlavně trpělivá! 

Držím ti palce ♥ 

Anet