Hydratace pleti

30.05.2021

Krásný den kočky, 

mnoho z nás bojuje s hydrataci pleti. Někdo má akné, suchou nebo mastnou pleť. Jak už víte z názvu, tak je důležité pleť hydratovat. Nestačí mít po ruce pouze hydratační krém, ale je potřeba se také zaměřit na svůj životní styl a pitný režim! Pokud trpí pokožka dehydrataci, tak je suchá, oslabená a celkově slabá. Pro svůj zdravý a hydratační vzhled potřebuje právě vodu.

U problematické pleti je to trochu komplikované, protože ta se zhoršuje v případě, že se zvolí nesprávná kosmetika. Doporučuji zařadit do své péče produkty, které obsahují kyselinou hyaluronovou. Pleť díky tomu působí mladším dojmem a je daleko více svěží. Kromě toho má hojivý účinek, urychluje hojení ran a podporuje pružnost pleti. S věkem jí pochopitelně v těle ubývá a jak pokožka stárne, ztrácí schopnost zadržovat vodu.  

Jak poznat DEhydrataci pleti?

  • působená nedostatkem vody v kůži
  • kůže působí staženě, ale přitom může být zároveň mastná
  • zvýšená citlivost u pokožky
  • pleť vykazuje známky předčasného stárnutí - jemné vrásky okolo očí a úst
  • make-up se do pleti po několika hodinách doslova "vpije"
  • černé tečky a pupínky jsou na tváři viditelné
  • póry mohou být větší

Pokud tedy potřebujete hydratovat, tak doporučuji vyzkoušet kosmetiku Nivea a její novou řadu Hydra skin Effect. 

Moje hodnocení: 
Já všechny své doporučení a recenze píšu v momentě, kdy si kosmetiku opravdu sama otestuji. Tato kolekce mně opravdu překvapila na tolik, že po aplikaci je moje pokožka opravdu svěží a hydratována. Obsahuje čistou kyselinu hyaluronovou a hydratuje pleť až 72 hodin.


Jak na hydrataci své pleti s výrobky Hydra skin effect? 

1. ODSTRANĚNÍ
Nejprve svou pleť vyčistíme od make-upu pomocí micerální vody
Odstraní nejen make-up do hloubky, ale také přebytečné nečistoty po celém dni.

2. ČIŠTĚNÍ
Následně aplikujeme čisticí micerální gel, který je čistí snadno bez drhnutí. Pokud máte opravdu problematickou pleť, tak gel je ideální na čištění. Díky obsahu kyselině hyaluronové ( která je v každém výrobků ) pleť krásně zpevní. 

3. HYDRATACE
Poté na pleť naneseme moje oblíbené hydratační sérum, které mohu jenom doporučit. Původně jsem si myslela, že jde o další čisticí vodu, ale konzistence překvapila. Je to něco mezi tekutou a gelovou formu. Aplikace je jednoduchá a opravdu se vpije za 20 vteřin. Benefitem je vysoký obsah kyseliny hyaluronové, než v ostatních produktech z této řady. 

4. SOS KÚRA
Pokud chcete dopřát své pleti ještě dávku hydratační ,,bomby,, tak vyzkoušejte 7 denní hydratační kúru, kterou najdete v malých ampulkách. Já jsem s aplikaci trochu bojovala, než jsem přišla na to, jak bezpečně ampulku rozlomit. Výrobek bych doporučila opravdu pro velmi vysušenou pleť, která potřebuje nutně hydratovat. Kúra je na 7 dní a poté by měl být viditelný výsledek. 

5. DENNÍ A NOČNÍ KRÉM
Na závěr použijeme hydratační krém - denní a noční krém. Pokud je pro vás hydratace lepší ráno, tak použijeme ranní krém a zase naopak. ♥


MŮJ TIP: Vyzkoušejte pomocí selfie aplikace, co vaše pleť zrovna potřebuje ♥ 
DIAGNOSTIKOVAT PLEŤ ZDE

Baví tě zdravý životní styl, kosmetika a zdravé vaření? Přidej se ke mně na instagram k více než 13 tisícům sledujícím ♥

Přečtěte si jako první, co je nového