Hořčíkový olej ♥

09.12.2020

Ahoj kočko,

pokud tě zajímá využití hořčíkového oleje, tak jsi tady správně. Hořčík je považován za životně důležitý minerál. Sama jsem měla problém s nedostatkem hořčíku, měla jsem svalové křeče, protože často cvičím a běhám. Také jsem měla dny, kdy jsem byla totálně vyčerpaná, často mě bolela hlava a necítila jsem se vůbec dobře. Začala jsem doplňovat hořčík ve formě tablet, poté jsem narazila na hořčíkový olej ve spreji, který mě opravdu zajímal.

Vždycky než si pořídím nějakou kosmetiku, tak docela hodně studuji složení a také hodnocení produktu. Co musí, ale splňovat, tak musí být zcela přírodní. Rozhodla jsem se vyzkoušet olej od značky Wordelful ♥ Tahle značka mě zaujala, už jen z toho důvodu, že se jedná opravdu o přírodní kosmetiku a složení s popisem splňovalo přesně to co jsem hledala.

HOŘČÍKOVÝ OLEJ

Jeho využití ocení opravdu každý. Já ho používám hlavně po běhání nebo náročnějším tréninku. V době regenerace mi příjemně uvolní svaly a také pomůže od bolesti svalů ( doporučuji i na bolest zad ). Občas jsem trpěla na večerní křeče v lýtku, byla to fakt bolest. Musím, ale zaklepat, že tohle se mi už dlouho nestalo. Pokud trpíš migrénou, tak také dokáže ulevit.

Kdybych to vzala z hlediska kosmetiky, tak je výborný na mastnou pleť. Zmírní také její podráždění, ale pokud máš pokožku, až moc bolestivou, tak bych doporučila olej nejprve vyzkoušet na malém místě.

Další faktor, který je teď téměř všude je STRES. Hořčík pomáhá, když je tělo pod stresem, takže dokáže přirozeně vyvážit hladinu hormonů.

JAK HO POUŽÍVÁM?

Aplikuji ho na pokožku každý večer hned po sprchování. Když jsem ho vyzkoušela úplně poprvé, tak jsem si ho stříkla hned po tom co jsem si oholila nohy ( to byla nejspíš chyba ), začalo mě to štípat. Prodejce doporučuje aplikovat 5 až 20 vstřiků a vmasírovat do pokožky. 10 vstřiků odpovídá dávce 212 mg čistého hořčíku.

Lze také použít na MASÁŽE - pokud trpíš bolestmi zad ( v menší míře ) , tak ti pomůže výborně ulevit.

NA CO SI DÁT POZOR

Pokud máš nízký krevní tlak, tak hořčíkový olej používej opatrně. Jestli máš opravdu hodně citlivou pokožku, tak vyzkoušej na menším místě pokožky.

MOJE HODNOCENÍ

Můžu říct, že jsem sáhla opravdu dobře a určitě si do budoucna tento hořčíkový olej zase objednám. Za mě má rozhodně více využití, než jsou klasické tablety. Lahvička je pevná ( nejedná se o sklo ) a má praktický rozprašovač. Tento produkt je opravdu 100% přírodní a pokud máš ráda přírodní kosmetiku, tak vřele doporučuji.

KDE KOUPIT?

Můžeš si ho objednat přímo TADY ♥ Je cenově opravdu přijatelný 125 ml vychází kolem 380,-Kč ( když je akce, je levnější ) . Balíček přišel voňavý s příjemným poděkováním. ♥ 

HOŘČÍKOVÝ OLEJ - KIKI HEALTH / 125 ml / 380,-Kč