30 denní Happines výzva          MOTIVAČNÍ LISTY

04.08.2020

Ahoj holky, 

v poslední době jsem se zaměřila spíš na cvičení a říkala jsem si, že by bylo fajn do toho začlenit i výzvu, která bude zaměřená přímo NA SEBE. 

Čas, který budeš věnovat jen sama sobě je hodně důležitý a díky němu si můžeš uvědomit několik věci, které tě v životě brzdí. Nikde není řečeno, že musíme být vždy všem k dispozici. Každý den trávíme několik hodin v online světě a zapomínáme se zastavit. 

A zase pondělí....kolotoč začíná. Z práce dorazíš domů a vidíš haldu nádobí, nevyžehlené prádlo a do toho si chce kamarádka pokecat..a ty nechceš nikoho odmítnout, tak zvedneš telefon. Najednou si uvědomíš, že je zase večer, nestihla sis zacvičit a udělat své věci, které jsi měla v plánu a tak si dáš sprchu a jdeš si s otrávenou náladou lehnout. Mezitím začneš přemýšlet co si vlastně vezmeš na sebe, teď zjistíš že sis nestihla udělat na zítřejší den oběd a problém je na světě..POMOC , JÁ NESTÍHÁM!


30 Denní Happiness výzvu jsem sestavila, proto abys během 30 dní měla čas SAMA PRO SEBE a uvědomila si, že čas pro sebe lze začlenit do tvých denních povinností. Úkoly jsou jednoduché, které ti zaberou pouze pár minut a věřím, že i těch pár minut si najdeš. Výzvu můžeš sdílet, tak na IG @stayhealth.cz nebo @bud_pozitivni

POKUD VÝZVU ZVLÁDNEŠ, tak ti pomůže:

  • uvědomit si jak je čas SAMA NA SEBE důležitý
  • budeš mít víc energie 
  • efektivnější a motivovanější 
  • stanovíš si nové cíle 
  • budeš veselejší a pozitivně naladěná 


Udělat si čas pro sebe, je ta nejproduktivnější věc, kterou můžeš udělat


VÝZVA A MOTIVAČNÍ LISTY KE STAŽENÍ 


VÝZVA K odškrtnutí na INSTAGRAM 22. den NAJDI NOVÝ RECEPT - JDEŠ DO TOHO?