Celulitida v plamenech ♥

16.07.2020

Každá žena řeší tento problém..ať už to jsou strie nebo celulitida. Já jsem vyzkoušela opravdu hodně výrobků, ale nikdy jsem se k žádnému nevrátila, jelikož jsem neviděla ani nepocítila žádné účinky. 

Proč vlastně na sobě máme pomerančovou kůži? Všechny ty hrbolky jsou způsobené podkožním tukem. Můžou se vyskytovat na různých částech těla, ale nejvíce to odnese zadek, stehna a boky. 

Celulitida si vytvořila 3 stupně. Já bych se zařadila spíš do toho prvního stupně, jelikož každý není dokonalý a něco tam prostě má. Někdo celulitidu může zdědit ve větší míře někomu se udělá, až později. 

Také důležitou roli zde hraje strava a aktivní styl života. Pokud není pokožka dostatečně prokrvována, tak se začne usazovat tuk. Tohle ovšem není zcela velké pravidlo. 

Já jsem to nevzdala a dala jsem ještě jednomu výrobků šanci. Tentokrát jsem udělala velkou změnu a šla jsem do Ruského výrobků značky Be Loved - Anti-cellulite gel. ( přírodní krém bez parabenů )

A ptáte se proč? 
Protože jsem u nás nenatrefila na výrobek se kterým bych byla spokojená.  

Když mi dorazil tento ,,papričkový,, gel, tak jsem si říkala jestli bude opravdu fungovat, tak jako Chilly papričky. :o) Ve složení mě hlavně zaujal Kajenský pepř.ŠLA JSEM TEDA NA TO - MOJE TESTOVÁNÍ 

Po sprše jsem si krém nanesla na stehna, zadek a boky..Musím říct, že vůně je opravdu příjemná. Asi po 2 minutách jsem začala cítit ty papričky. Kůže mě doslova hřála, ten pocit byl příjemný. Potom jsem přišla na to, že čím víc krému si na sebe dáte, tak ten účinek papriček je ještě větší. To už potom docela fakt hoříte. Pokud máte masážní kartáč, tak doporučuji ještě promasírovat. Po pár dnech jsem výsledky opravdu viděla. Byla jsem opravdu překvapená, že jsem po několika letech našla konečně krém, který má účinek.    

Jelikož krém není tady z ČR, tak jsem ho začala víc zkoumat. 
Zjistila jsem, že krém funguje na několika úrovních, protože má silné anticelulitidní vlastnosti. 

 • AHA-acids čistí pokožku a zajišťují hluboké pronikání aktivních složek do kožních vrstev.
 • MDI Complex® stimuluje krevní oběh a posiluje kapilární stěny.
 • Slim-Exess™ blokuje aktivitu tukových buněk.
 • Diglucoside and rutin rozkládají tuky.
 • Lanachrys® and HPS3® vyhlazuje a zvedá pokožku.
 • Rostlinný extrakt a oleje stimulují syntézu kolagenu a zlepšují strukturu celulitidových tkání.

Jaké měl krém pro mě výhody:

 • příjemná vůně 
 • krém začal působit téměř po 2 minutách 
 • výsledky téměř po týdnů 
 • jemnější pokožka
 • přírodní krém bez parabenů 

Jak často krém používat: 

Aplikovat nejlépe ráno a večer po dobu jednoho měsíce na suchou pokožku. Tohle balení by mělo vystačit. Krém stačí nanést opravdu v menší vrstvě jinak to bude víc štípat. 

Máš o výrobek zájem? 

Mám pro tebe slevu ♥ - 10%, která platí do 6.8.2020
Slevový kód napiš do objednávky : stayhealth.cz 

OBJEDNÁVKU PROVEĎ NA INSTAGRAMU U @energydietvprage

MÁŠ DOTAZ OHLEDNĚ VÝROBKŮ? NAPIŠ MI!