Amulets a vnitřní energie ♥

01.12.2020

Moje vnitřní nabíječka.

Jelikož pořád sdílím jenom cvičení nebo zdravé recepty, tak teď jsem se rozhodla udělat trochu změnu. Napsat takový odpočinkový článek na téma TĚLO & DUŠE. Tohle téma je mi hodně blízké a vždycky mně fascinovalo tajemství nebo nevysvětlitelné záhady.

Když začal podzim, tak jsem si vytvořila takový svůj večerní rituál. Svůj relaxační koutek jsem obohatila vonnými tyčinky, svíčky, křišťály a sošky Buddhy. Chtěla jsem si tam přidat ještě nějaký kámen nebo amulet, ale nic takového jsem neměla.

Náhodou jsem narazila na stránku Amulets.cz . Hned na první dojem mě stránka zaujala a tak jsem se rozhodla od nich vyzkoušet dva produkty. ♥

Po pár dnech na mě čekal balíček a já se nemohla dočkat, až si ho doma rozbalím. Předměty jsem dostala v krásném saténovém pytlíčku a k němu malou obálku ve které byly dvě kartičky s popisem. Pokud si momentálně lámeš hlavou nad nějakým dárkem, tak tohle ti ráda doporučím. ♥

1. Náhrdelník s růženínem Self-Love

Přišel mi tento krásný náhrdelník s růženínem, který je ozdoben zlatým řetízkem. Hodí se opravdu ke každému outfitu.
Růženín jsem zvolila , protože je známý jako kámen lásky , sebelásky a něžnosti. Pro mě to kámen životní energie. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Působí skvěle na pleť, pomáhá redukovat vrásky a podporuje regeneraci pokožky. Je vhodný pro znamení býk, váhy, štír, blíženci. Růženín je vhodný nabíjet na měsíčním světle, nejlépe za úplňku. Můžeme ho nabíjet i na denním světle, ale musíme si dát pozor, abychom ho nevystavili přímému slunečnímu záření, jelikož by mohl jeho vlivem ztratit barvu a vyblednout. 

2. Aroma roller s křišťálem

Tenhle flakónek opravdu překvapil. Je v něm namíchaná směs z směs esenciálních olejů o obsahu 5 ml. Uvnitř flakónku jsou krásné krystalky.Když jsem si ho natřela na kůži, tak jsem ze začátku nemohla přijít na jeho vůní , jelikož jsem cítila nejvíce jasmín o jehož vůni se říká, že když ji ucítíte, jakoby jste potkali anděla. Spíše mi tohle hodně připomnělo mýdlový parfém CHANEL NO.5. Když jsem se natřela znovu, tak jsem si říkala, že vůně není zas tak špatná. Vzbuzovala ve mě takový uvolňující pocit relaxace a tak jsem si ji začala aplikovat, když jsem chtěla zrovna relaxovat, protože vůně je opravdu uvolňující, čistá a květinová vůně. Potom jsem si všimla, že na horním víčku flakónků je štítek ,,harmonie,, . Tohle to přesně vystihuje.

Veškeré éterické oleje jsou 100% přírodní, což je také pro mě velké plus. V nabídce jsou také i jiné esenciální oleje a určitě bych vyzkoušela třeba citron, který může zmírnit bolesti hlavy ♥ .