Spolupráce | Jídelníčky

30 denní cvičební výzva ÚNOR 2023

16.01.2023

28 denní cvičební výzva ÚNOR

Rozpis cvičení na tento týden 

Středa 1.2. ♥ 
10 minut břišní buchty + 12 minut Dance Aerobic 

Vítám tě u prvního cvičebního týdne. Doufám, že ses na únorovou výzvu těšila stejně jako JÁ! A pojedeš ji od začátku dokonce. Na každý den mám pro tebe cvičení nebo nový recept, který ti obohatí také tvůj stravovací režim. Tak se připrav, začínáme! 

Pokud ses málo zapotila, tak si můžeš videa ještě jednou zacvičit. 


Čtvrtek 2.2. ♥ 
21 minut zadek + stehna 
Dnes to máme zaměřené na spodní část, tak si připrav podložku a pití! Jde se makat. Nezapomeň sdílet svůj výsledek na IG @fitanet.cz ♥ Ať můžeme motivovat i ostatní holky, ženy a maminky. 

Video bude dostupné v 8:00 hodin ráno! 


Pátek 3.2.♥
Recept | Bramborové fit placičky z trouby 
Tento recept je rychlý a výborný. Vyzkoušej tuto dobrotu a ukaž výsledek! 

3 porce ( dle toho jak velké placky budou )

  • 4 menší brambory
  • 1 vajíčko
  • 2 stroužky česneku
  • 1 polévková lžíce olivového oleje
  • 3 polévkové lžíce celozrnné mouky
  • sůl, pepř, majoránka

Postup

Brambory nastrouháme najemno, přidáme česnek, mouku, vajíčko, sůl, pepř a majoránku. Zamícháme a tvoříme na plechu bramboráky. Pečeme na 220 stupňů asi 20 minut. Můžeme podávat třeba s kuřecím masem a zeleninou.


Sobota 4.2.♥ 
25 minut | Ruce + ABS | 
Budeš potřebovat jednoručky. Já zvolila 3 kg, takže záleží na tobě , jaká zátěž je pro tebe optimální. Pokud tě cvičení bavilo, tak budu moc ráda o zpětnou vazbu , která je pro mě důležitá a motivační ♥ 


Neděle 5.2.♥
VOLNÁ AKTIVITA 
Dnes máš prostor si zacvičit podle sebe. Pokud ráda běháš, tak běž do toho! Nebo si zajdi na pořádnou túru ( maminky na procházku ) . Já zvolím běhání nebo nějaké cardio! 


Pondělí 6.2 ♥
PAUZA 

Přeji ti úspěšný start do nového týdne :) Jelikož sis i včera mákla, tak dnes máš volný den. Odpočiň si a zítra jdeme zase makat! 


Úterý 7.2 ♥
24 min | Posilujeme celé tělo!

A dnes si dáme celé tělo. Budeš potřebovat podložku a hodně energie. Doufám, že to celé odcvičíš a pochlubíš se s výsledkem. Jsem na tebe fakt zvědavá! Tak do toho!


Středa 8.2 ♥
PAUZA 
Včera sis mákla na celé tělo, tak si dej dnes trochu odpočinku. Využij tento čas pro sebe a dej si třeba horkou koupel. Pro regeneraci tvých svalů můžeš do koupele přidat Epsonskou sůl, která má v sobě hořčík a ten pronikne přes pokožku do tvého těla. Budeš se cítit opravdu odpočinutá. 

A zítra tě čeká nové cvičení ♥ 


Čtvrtek 9.2 ♥
25 min CORE + PILATES abs 

Dnešní cvičení jsem si připravila na zpevnění středu těla a v polovině cvičení přejdeme na lehčí PILATES, který nám pomůže zformovat břišní svalstvo. Cvičení je náročnější na střed těla, ale věř mi, že i ten je potřeba posilovat! Budu moc ráda, když mi napíšeš zpětnou vazbu - jak se ti cvičení líbilo. 


PÁTEK 10.2  ♥
Volná aktivita ( běhání, cardio, odpočinek )

Dnes ti nechám prostor i pro tvé koníčky. Pokud ráda běháš, tak do toho. Dej si 5 km a nezapomeň se potom protáhnout. Pokud nemáš ráda běhaní, tak si dej pořádné cardio. ♥ A pokud dnes potřebuješ odpočinek, tak je také vítán, protože zítra budeš zase makat! 


SOBOTA 11.2. ♥
TABATA 15 MINUT 
Doufám, že máš na dnešní den dost energie. Mám pro tebe totiž 15 minutovou TABATU u které fakt zapotíš. Po docvičení si zacvič něco na celé tělo ♥ Přece jenom tohle cvičení je kratší, ale věřím, že se ti bude líbit.
 

Video bude dostupné v sobotu 11.2 v 8 hodin ráno. Dej si upozornění! ♥ 


NEDĚLE 12.2 ♥

VOLNO 

Jelikož jsi cvičila 3 dny ( doufám ! ), tak si dnes zasloužíš odpočinek. Dej můžeš věnovat dlouhé procházce nebo si můžeš zacvičit jógu pro relaxaci ♥  Budu se těšit zase zítra.


PONDĚLÍ 13.2 ♥ 
PROBLEM ZONE | VNITŘNÍ STEHNA 20 MINUT 

A dnes si zase dáme do těla. Vybrala jsem cvičení na vnitřní stehna, která mohou být pro většinu z nás ,,problem zone,, , proto jsem tomu dala i takový název. Cvičení bude trvat 20 minut a zaměř se na jeho kvalitu a správné dýchaní. Teprve potom to má ten správný efekt. Tak pojď na to! 

Video bude dostupné v 8 :00 hodin ráno, tak si zapni upozornění!


ÚTERÝ 14.2 ♥ 
VOLNÁ AKTIVITA | CARDIO | BĚH 

Dnešní den nechám zcela na tobě. Pokud máš své pravidelné cvičení, které potřebuješ také doplnit, tak do toho! Můžeš zařadit běhání, jumping, skupinové lekce a další. Nebo si zacvič pořádné kardio. 


STŘEDA 15.2 ♥ 
14 minut JÓGA + ABS  (břicho)

Dnes mám pro tebe kratší video, ale za to efektivní. Zaměřila jsem se zase na core ( střed těla )  a břišní svalstvo. 


ČTVRTEK 16.2 ♥
VOLNO
Dnes si tě čeká odpočinek. Měla jsi 3 dny cvičení a teď je čas pro regeneraci tvého svalstva. Budu se těšit zase zítra. 


PÁTEK 17.2 ♥ 
21 MIN ZADEK / STEHNA + 10 MIN EFEKTIVNÍ CVIČENÍ NA BŘICHO

Nové video jsem nestihla sestříhat, tak si trochu zopakujeme cvičení, které ve výzvě už bylo. 


SOBOTA 18.2 ♥ 

16 MIN ZÁDA | RUCE  + 20 MIN CARDIO FULL BODY 
Dnes si mákneš pořádně na ruce a záda. Zítra tě to bude pěkně bolet. A k tomu tě čeká full body cardio, aby ses pořádně zahřála. Tak pojď do toho!NEDĚLE 19.2 ♥ 
REST DAY
Dnes máš den jen pro sebe. Teď naber sílu zase na další cvičení. 


PONDĚLÍ 20.2 
14 minut ZÁDA + 21 minut STEHNA | ZADEK

Ahoj kočko, vítám tě u nového týdne. Dnes začneme horní i spodní částí těla. Tak doufám, že si pořádně mákneš. Do výzvy ti zbývá, už jen pár dní, tak snad všechny videa odcvičíš a pochlubíš se s výsledky.


ÚTERÝ 21.2 ♥

10 min BŘICHO  + 15 min TABATA
Doufám, že jsi připravená na dnešní cvičení. Dáme si efektivní břišní buchty a k tomu tabatu. Tak pojď na to!STŘEDA 22.2 ♥ 
10 MIN BŘICHO + BOKY 

Dnes jsem ti chtěla dát původně pauzu, ale mám pro tebe nové cvičební video. Bude trvat pouze 10 minut a je zaměřené na břicho a boky. Dbej na pomalé pohyby u cvičení a správné dýchání. 

Video bude dostupné 22.2 v 8:00 hodin ráno. Dej si upozornění! 


ČTVRTEK 23.2 ♥ 

VOLNO 


PÁTEK 24.2 ♥ 

14 MIN YOGA + ABS |  25 MIN CORE + PILATES ABS 

Dnes máme upršené počasí, tak si dáme do těla. Pokud pociťuješ, že se potřebuješ trochu protáhnout, zrelaxovat se a zároveň posílit břišní svalstvo, tak mám pro tebe super cvičení! Tohle tady už bylo, takže na závěr posledního týdne si cvičební videa zase zopakujeme. 


SOBOTA 24.2 ♥
15 MINUT TABATA+ 24 MINUT CELÉ TĚLO 

Dnes tu intenzitu trochu zvedneme. Videa sis před pár dny odcvičila, takže cviky už znáš a víš co tě čeká. Tak pojď do toho!


NEDĚLE 26.2 ♥ 

VOLNÁ AKTIVITA 
Jako každý týden ti nechávám prostor i pro tvé cvičební aktivity, které pravidelně děláš. 


PONDĚLÍ 27.2 ♥ 
20 MIN VNITŘNÍ STEHNA + 25 MIN RUCE / BŘICHO 

Dnes si mákneš na vnitřní stehna, ruce a břicho. Takže celé tělo budeš mít procvičené! 


ÚTERÝ 28.2 ♥ 
20 MIN Cardio / full body + 10 MIN boky a břicho

A máme tady poslední den výzvy a pokud jsi došla, až sem, tak se nezapomeň pochlubit s výsledky! Jsem moc ráda, že jsi jela podle cvičební výzvy a věřím, že tě videa bavila. Budu moc ráda, když mi dáš vědět na instagram ♥ Zpětná vazba je pro mě důležitá, protože jsem celou výzvu dělala hlavně pro TEBE a na oplátku bych byla moc ráda za hodnocení. 

V březnu budou vycházet zase nová cvičební videa! Tak nezapomeň dát na youtube odběr ♥

A teď si pojď dát ještě do těla. 


Přidej se na můj youtube kanál a sleduj nové cvičební videa ♥

Do léta zpět do formy